Pasikalbėkime!

Leiskite mūsų naujų prekės ženklų specialistui atsakyti į visus jūsų klausimus!

Susiekime!

Haribo

KOMPANIJA

„Haribo“ yra vokiečių konditerijos įmonė, kurią 1920 metais Bonoje įkūrė Hansas Riegelis. „Haribo“ sėkmė nesiribojo vien Vokietijos rinka: šiuo metu kompanija yra vaisinių guminukų rinkos lyderė pasaulyje. „Haribo“ dabar galima įsigyti daugiau nei 100 pasaulio šalių.

MISIJA

Darbą 2000 m. pradėjome turėdami užduotį sukurti guminukų kategoriją ir užtikrinti, kad „Haribo“ joje būtų Nr. 1. Per 2020 m. turėjome užtikrinti „Haribo“ guminukų kainų kilimą bei pardavimo augimą COVID-19 pandemijos metu, kai visose Baltijos šalyse kilo sunkumų išlaikant guminukų prekybos stabilumą.

SĖKMĖS ISTORIJA

„Vilandros“ ir „Haribo“ bendradarbiavimo istorija prasidėjo 2000 m., kai šis prekės ženklas buvo perimtas iš kito platintojo. Tuo metu darbą pradėjome tik Lietuvos rinkoje. Iššūkis buvo sudėtingas, kadangi guminukų kategorijos apskritai nebuvo, platinimas neišvystytas, o pardavimas iš esmės nulinis. Dirbdama išvien su „Vilandros“ komanda, kuri susitelkė į platinimo sferą, „Haribo“ pasiekė savo tikslus: buvo sukurta guminukų kategorija, o prekės ženklas tapo jos lyderiu. Per pastaruosius 10 metų „Haribo“ prekės ženklo gaminių pardavimas augo daugiau nei 4,6 karto. Per 2020 m. turėjome pakelti „Haribo“ kainas. Puikūs santykiai ir nepriekaištingi derybiniai įgūdžiai padėjo mums šį iššūkį sėkmingai įveikti karantino laikotarpiu. Be to, išskirtiniai vadybininkų komandos veiksmai, apimlesnis platinimas ir komandos susitelkimas padėjo mums augti greičiau nei guminukų kategorija. 2020 m. pabaigoje „Vilandrai“ buvo suteiktos ir atstovavimo Latvijai teisės. Pradėjome naują 20-mečio erą! Įdomus faktas: pirmoji „Haribo“ produktų vadovė tebedirba mūsų įmonėje – ji vadovauja „Vilandros“ rinkodaros departamentui.