Komandos žodis

shape „Vilandros“ profesionalų komandą vienija aistra, smalsumas ir išskirtinės prekės ženklų žinios. Su „Vilandra“ – drąsiai pirmyn.

Pasikalbėkime!

Leiskite mūsų verslo vystymo skyriui atsakyti į visus Jūsų klausimus!

Susisiekite su mumis!
team

Nors įmonėje žmonės keičiasi, pozityvus požiūris į gamintojus, klientus ir įmonės darbuotojus, taip pat vidaus kultūra yra išlaikomi. Tai svarbiausia. Man ypač patinka draugiška aplinka ir galimybė pagal savo atsakomybę savarankiškai priimti daugumą sprendimų.

Pasikalbėkime!

Leiskite mūsų verslo vystymo skyriui atsakyti į visus Jūsų klausimus!

Susisiekite su mumis!

PARTNERIŲ ATSILIEPIMAI

Norėčiau padėkoti „Vilandros“ komandai už mūsų pasiekimus Lietuvoje! Su „Vilandra“ dirbu nuo 2006 m. Kartu stiprinome bendradarbiavimą ir sugebėjome išauginti verslą įvairiais ir sudėtingais laikais. „Vilandra“ visada buvo ištikima „Johnson & Johnson“ prekės ženklams, abi mūsų įmonės turi tą pačią viziją, vertybes ir verslo prioritetus. Puikus šio bendradarbiavimo pavyzdys yra vienas iš pirmaujančių „Johnson & Johnson“ prekės ženklų Baltijos šalyse „o.b.“. Turėdami aiškius, suderintus prioritetus, sutelktas pardavimo bei rinkodaros komandas ir dėmesingai vadovaujami augame kartu: „o.b.“ rinkos dalis išaugo nuo 74,6 % 2016 m. iki 78,3% 2020 m.! Laukiu kitų sėkmingo bendradarbiavimo metų!

„Vilandra“ – itin vertinamas „Taste of Nature“ partneris Baltijos regione. „Vilandra“ – tai išskirtinė labai profesionalių ir kruopščių žmonių komanda, kuri puikiai dirba valdydama verslą. Mes branginame bendradarbiavimą bei partnerystę ir tikimės tolimesnio daugiamečio augimo Baltijos šalyse.

Pagrįstai savo srityje gerbiamas vardas, puiki atsidavusių profesionalų komanda. Darbas su vidutinio ir ilgojo laikotarpio tikslais.

Vilnius
Numato
Pasirengia iš anksto