Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

Reach

Burnos higienos  priežiūros priemonių linija REACH – tai dantų siūlai ir šepetėliai, turintys išskirtines savybes. Dantų šepetėliai yra ypatingai patogūs, kruopščiai valantys, masažuojantys ir pasiekiantys visas sunkiausiai pasiekiamas dantų vietas. Dantų siūlai, sukurti bendradarbiaujant su odontologais, yra anatominės formos, kuri idealiai prisitaiko prie tarpdančių formos, todėl labai efektyviai ir švelniai valo tarpdančius.

 

 

 

 

                                                                   Dantų siūlas siauriems tarpdančiams

Labai plonas vašku padengtas tarpdančių siūlas. Efektyviai pašalina tarpdančiuose besikaupiančias apnašas ir bakterijas kurių nepasiekia dantų šepetėlis.
Naudojimo instrukcija:
1. Atsiplėškite maždaug 45 cm dantų siūlo ir abu jo galus apsukite aplink didžiųjų pirštų galus.
2. Tvirtai laikydami dantų siūlą nykščiu ir smiliumi įdėkite jį į tarpdantį ir judinkite aukštyn žemyn.
3. Valykite kiekvieną tarpdantį.
4. Jei dantų siūlas tampa nešvarus ar pradeda plyšti, atsiplėškite naują dantų siūlo gabalėlį.
Rezultatas bus dar geresnis, jei dantų siūlą du kartus per dieną naudosite kartu su burnos skalavimo skysčiu LISTERINE®. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE. Galiojimo laikas neribotas.
   

Dantų šepetėlis REACH Dual Effect

16 “masažuojančiųjų pirštelių”, stimuliuoja dantenas, kai valome dantis. Tarpdančių šereliai, kurie valo kramtomuosius paviršius, gerai pasiekia ir puikiai išvalo tarpdančius. Priekinių šerelių kuokštas puikiai išvalo net ir sunkiausiai pasiekiamas vietas (galinius dantis). Ergonomiškas kotelis: patogu laikyti ir neslysta iš rankų.

Dantų šepetėlis REACH Fresh Breath

Liežuvio valiklis antrojoje galvutės pusėje valo liežuvį, pašalina 5 kartus daugiau bakterijų, nei valant tik dantis ir palaiko gaivų burnos kvapą. Dviejų ilgių šereliai puikiai pasiekia ir išvalo tarpdančius. Patogus, dengtas guma ergonomiškas kotelis.

Dantų šepetėlis REACH Interdental

Banguotos formos šereliais. Gerai išvalo sunkiai prieinamus tarpdančius.