Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

Lirene

Lirene kosmetikos kompanija įkurta 1983 m.

Lirene yra europinis prekės ženklas, savo pasiūloje turintis apie 200 produktų. Dr. Irena Eris Cosmetic Laboratory  yra viena pirmaujančių kosmetikos kompanijų centrinėje Europoje. Įrodytas produktų saugumas bei efektyvumas - dermatologiškai patikrinta kosmetika, efektyvumas nustatytas prižiūrint dermatologų "in vivo" metodais. Plati distribucija ir stipri pozicija pagrindiniuose distribucijos taškuose.

Lirene kosmetika pradžiugins Jus itin veiksmingų veido priežiūros priemonių asortimentu, kosmetikos priemonėmis, sukurtomis inovatyvių aktyviųjų kompleksų pagrindu. Lirene produktus kuria mokslininkai Lirene mosklo laboratorijoje, kurioje produktai  ne tik kuriami, bet ir išbandomi in-vitro bei in-vivo dermatologinių testų metodais. Negana to, Lirene siūlo patrauklias kainas vartotojui.

EUROPIETIŠKA KOKYBĖ

 • Inovatyvūs aktyvieji kompleksai
 • Kokybę vertina daugelio Europos šalių vartotojai
 • Produktais prekiaujama tarptautiniu mastu
 • Kosmetikos priemonės įvertintos prestižiniais apdovanojimais
 • Produktus kuria ir vysto ekspertai, dirbantys Lirene mokslo laboratorijoje
 • Kosmetika kuriama remiantis mokslininkų sukauptu know-how ir naujausiais atradimais kosmetologijoje
 • Visos formulės išbandomos in-vitro ir in-vivo dermatologiniais testais
 • Teigiami vartotojų atsiliepimai
 • Puikus kokybės ir kainos santykis

PAREMTA MOKSLU

 • Produktus kuria ir vysto ekspertai, dirbantys Lirene mokslo laboratorijoje
 • Kosmetika kuriama remiantis mokslininkų sukauptu know-how ir naujausiais atradimais kosmetologijoje

ĮRODYTAS VEIKSMINGUMAS

 • Visos formulės išbandomos in-vitro ir in-vivo dermatologiniais testais
 • Teigiami vartotojų atsiliepimai

PATRAUKLIOS KAINOS

 • Puikus kokybės ir kainos santykis

Lirene "Beauty Care" linija

Siūlo įvairias veido valymo priemones, kurios patenkina net pačius reikliausius vartotojų poreikius.

Micelinis vanduo yra populiariausias Lirene asortimento produktas!

Lirene "AQUA" linija

Kremų formulė pagrįsta melsvadumblių elementu ir inovatyviąja skystųjų kristalų drėkinimo technologija:

 • Melsvadumbliai – išsaugoja tinkamą epidermio drėgmės kiekį, oda pasidaro lygi ir aksominė;
 • Naujos kartos skystųjų kristalų drėkinimo technologija leidžia kremui prasiskverbti į giliuosius odos sluoksnius ir efektyviau ją drėkinti

Lirene "Basic Care" linija

Drėkinimas ir maitinimas - universali, visa apimanti priežiūra patenkina esminius odos poreikius. Šie produktai atstato natūralią odos pusiausvyrą ir padeda išlaikyti sveiką ir gražią odą. Kremai drėkina, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio ir dėl to sulėtina senėjimo procesus.

Lirene "Folacin" linija

Telomerų senėjimo teorija. Telomerai - tai DNR ląstelių galiukai, kurie apsaugo DNR ląsteles nuo žalos. Ląstelėms pastoviai dauginantis jos dalijasi, tad ląstelių telomerai trumpėja su laiku ir tai sukelia senėjimą. Kremo sudėtyje esantis proTELOMER kompleksas apsaugo telomerus ir skatina ląstelių regeneraciją. Folio rūgštis mažina raukšlių gylį ir kiekį, bei atkuria ląsteles. Visa tai tam, kad kremas išsaugotų Jūsų jaunystę.

Lirene "Vitamin Energy" linija

Nauja dviejų žingsnių programa: valiklis + kremas. Ji pragrįsta unikalia vitamino E kapsulyčių technologija. Kartu su papajos ir mango ekstrakatais šie produktai suteikia odai energijos, padaro ją šilkinę, spindinčią ir tobulai sudrėkintą.

Lirene "Hyaluronic" linija

Naujovė - aktyviosios hialurono rūgšties molekulės stipriai drėkina iš vidaus! Hialurono rūgštis sukuria apsauginį sluoksnį ant odos ir tarsi užrakina drėgmę viduje tuo pat metu pagerindama nadingųjų medžiagų įsisavinimą, odos regeneraciją ir kolageno skaidulų atsinaujinimą.

Lirene CC kremas

CC kremo sudėtyje esanti toneADAPT technologija turi prie odos atspalvio prisitakančių pigmentinių rutuliukų. Užtepus priemonės ant odos, drėkinantis kremas virsta Jūsų odos spalvą atitinkančiu makiažo pagrindu. Maskuoja trūkumus, todėl Jūsų oda atrodo tobulai!

Lirene specifinių odos poreikių priežiūra

Tai 4 sirtingų - sausos, riebios, jautrios ir linkusios į raudonį - veido odos tipų priežiūra. Selektyvūs ingredientai padeda prižiūrėti ir puoselėti Jūsų odą ir patenkinti specifinius jos poreikius.

Lirene linija "4D"

4D kremai - tai 4 dimensijų odos priežiūros terapija - ilgis, plotis, gylis ir biologinis odos amžius. Kremai intensyviai regeneruoja odą. Kremas su kolagenu stangrina odą ir padaro ją elastinga.Kremas su keramidais užpildo tarpus tarp ląstelių padarydamas odą stangrią ir elastingą.Kremas su Retinoliu B3 tobulina veido kontūrus patemptamas odą ir neleisdamas jai suglebti. Kremai taip pat turi antioksidacinį poveikį, todėl sulėtina senėjimo procesus. Oda atrodo 6 metais jaunesnė!

Lirene veido kaukės

Lepinkite savo odą su geriausiais aktyviaisiais ingredientais! Lirene veido kaukės - tai rūpinimasis visais Jūsų odos poreikias: šveitimas, drėkinimas, maitinimas, senėjimo stabdymas, nuovargio šalinimas ir kiti.

Lirene kūno BB balzamai

Tai moderni kūno priežiūra, kuri padaro odą patrauklią ir geidulingą per kelias minutes! Oda iš karto įgauna sveikai atrodančios įdegusios odos spalvą su subtiliai šviesą atspindinčiomis aukso dalelėmis.

Lirene blizgūs kūno balzamai

Graži oda yra tarsi aksesuaras! Blizgūs kūno balzamai sukurti paversti Jūsų odą kerinčia. Unikalios formulės sudėtyje itin moteriški kvapai derinami kartu su veiksminga odos priežiūra. Šie balzamai suteiks odai norimą atspalvį ir išryškins natūralų odos grožį.

Lirene rankų kremai

Rankų kremas veiksmingai drėkina, regeneruoja ir tobulai rūpinasi Jūsų oda. Aktyviųjų ingredientų formulė pagerina odos būklę, padaro rankas minkštas, švelnias ir sveikas.

Lirene savaiminio įdegio kosmetika kūnui

Šiie produktai suteikia kojoms stulbinamai atrodantį natūralaus įdegio efektą. Suminkština ir sušvelnina odą dėl sudėtyje esančių emolientų.  

Lirene kūno priežiūros priemonės nuo celiulito

Linija paremta naujais moksliniais atradimais, kuriais remiantis sukurti produktai skatina riebalų deginimą.