Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

Johnson's baby

Nuo pat gimimo akimirkos ir vėliau per gyvenimą mažyliui reikia mamos meilės ir ypatingos priežiūros. Daugiau kaip 100 metų „Johnson&Johnson“ kompanija paskyrė tam, kad suprastų kūdikius ir švelnios jų odos bei plaukučių priežiūros poreikius. Savo žinias pritaikė kurdami itin grynus ir švelnius produktus, kurie yra be parabenų ir be kvapiųjų alergenų. Kiekvienas kūdikiams skirtas produktas – nuo medžiagų pasirinkimo iki galutinės saugumą, švelnumą ir lengvumą užtikrinančios produkto formulės, kuriamas laikantis pačių aukščiausių standartų.

Geriausia kūdikiui - geriausia Tau!

 

 

•Kiekvienas produktas ir kiekviena jo medžiaga laboratorijose tikrinama daugiau kaip po 300 kartų!
•Tai farmacinė-medicininė kompanija, kuri didelę dalį savo lėšų skiria produktų tobulinimui, tyrimams ir jų studijoms.
•Daug investuoja į visame pasaulyje atliekamus kūdikių odos tyrimus.
•Remia gimdymo namus „Johnson’s Baby“ produktais ir metodine informacija, todėl 80% kūdikių nuo pirmos dienos gauna švelnų ir profesionalų "Johnson’s baby" produktų prisilietimą.

 

„Johnson‘s Baby“ šampūnai kūdikiams sukurti su unikalia „JOKIŲ AŠARŲ“ formule. Jie yra švelnūs jūsų kūdikių akims lyg tyriausias vanduo. Šampūnai greitai ir lengvai išskalaujami, o nuolat naudojant tampa stiprūs, sveiki, natūraliai žvilgantys ir švelnūs. Visi jie yra patikrinti dermatologų, juose nėra muilo ar alkoholio, o jų pH yra neutralus.

 

Ypač švelnus plaukų ir kūno prausiklis "Nuo plaukučių iki pėdučių" (Top-to-Toe) skirtas jautriai kūdikio odelei ir plaukučiams plauti. Jis yra toks švelnus, kad puikiai tinka naudoti nuo pat pirmųjų maudynių. Maudant jis gali būti naudojamas ir kaip vonios putos, ir kaip šampūnas, ir kaip kūno prausiklis. Hipoalergiškas, be muilo ir parabenų. PH neutralus odai.

„Johnson‘s Baby“aliejai sulaiko iki 10 kartų daugiau drėgmės nei daugelis kitų losjonų, naudojamų ant sausos odos.

"Johnson's baby" muilai

 "Johnson's baby" drėgnos servetėlės švelniai nuvalo, drėkina bei apsaugo kūdikio odelę. NO MORE TEARS® (jokių ašarų) formulės dėka šios servetėlės puikiai tinka valyti kūdikio veiduką ir net odą aplink akis.