Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

Clean & Clear

Clean&Clear – tai jaunimui skirti efektyvūs produktai kasdienei veido odos priežiūrai. Naudojant šią kosmetiką – greitai pasiekiami puikūs rezultatai. Šios priemonės ne tik efektyviai naikina inkštirus, bet suteikia odai grožio, spindesio, natūralumo. Ji tampa švari ir sveika. Clean&Clear kovoja su pagrindinėmis jaunos odos problemomis – spuogais, juodaisiais inkštirais, ir blizgančia veido oda.

 

 

 

 

 

Clean&Clear kasdienis veido prausiklis 3 in 1

 

Pirmasis prausiklis turintis trijų priemonių galią. Unikali formulė sudaro sudėtines medžiagas, kurios padeda kovoti su spuogais ir veido blizgesiu.

Naudojant kasdien šis veiksmingas prausiklis padės:

  • Panaikinti inkštirus ir išvengti pakartotinio jų atsiradimo;
  • Apsaugoti odą nuo spuogų atsiradimo;
  • Išlaikyti odą be blizgesio visą dieną!
 

 

CLEAN & CLEAR švarinamasis inkštirų šveitiklis kasdienei veido odos priežiūrai

DAILY SCRUB veikia dviem būdais: Pirmiausia, natūralios jojobos grūdeliai švelniai nušveičia odą, pašalina nešvarumus, riebalus ir negyvas odos ląsteles. Antra, specialios sudedamosios dalys kovoja bei apsaugo nuo inkštirų formavimosi. Šveitiklio kreminė formulė pakankamai švelni, todėl galima naudoti kasdien, nesausina odos, palieka ją švarią, nuostabiai švelnią bei be inkštirų. Kaip naudoti: tepkite ant drėgnos veido odos ir lengvai masažuokite apie 20-30 sekundžių išskyrus odą aplink akis. Paskui kruopščiai nuplaukite ir
paplekšnokite drėgną veido odą. 
 

 

Clean & Clear švarinamasis inkštirų valiklis
 
Sukurtas specialiai tam, kad išvalytų giliai porose susikaupusius riebalus ir nešvarumus, dėl kurių atsiranda inkštirų. Valiklio sudėtyje taip pat yra medžiagų, neleidžiančių pakartotinai atsirasti inkštirams.
 

 

Clean&Clear valomasis losjonas jautriai odai 

Ši poras sutraukianti priemonė yra pakankamai švelni jauriai odai, bet kartu ją puikiai valo. Ji ypač giliai įsiskverbia į poras ir pašalina nešvarumus, riebalus bei makiažą. Oda tampa gaivi ir švari. Be to, ant odos lieka švelniai spuogus (aknę) gydančio losjono, padedančio kovoti su spuogais ir stabdančio jų atsiradimą.