Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

Carefree

Įklotai Carefree prie kintančių moters poreikių. Jų efektyvumas pasiektas dėl pažangių technologijų ir įkloto formos bei medžiagų.

 

 

 

 

Carefree FlexiComfort

 

Carefree Flexi Comfort prisitaiko prie pačios aktyviausios moters ritmo, užtikrina komfortą, saugiai išlieka savo vietoje ir garantuoja apsaugą nuo nemalonaus kvapo.
  • 20vnt pakuotė. Kiekvienas įklotas supakuotas individualiai.
  • Soft Touch paviršius, naujas dizainas ir ypatingo minkštumo pojūtis
  • Perfect Fit Design įklotas puikiai prisitaiko prie Jūsų kūno judesių
  • Lankstūs ir pralaidūs orui Švelniai gaivaus kvapo
  • Ypatingas sugeriamasis sluoksnis saugiai sulaikoskystį bei nemalonų 

Nepaisant to, kad jų storis vos 1 mm, jis sugeria net 10 ml skysčio. Idealiai tinka nuolat judančiai moteriai – Carefree Flexi Comfort prisitaiko prie moters kūno ir netrukdo moterims siekti ambicingų tikslų ar įgyvendinti pašėlusių sumanymų.

   

Carefree Flexiform

Orui laidūs įklotai, kurių forma idealiai tinka tiek įprastoms kelnaitėms, tiek kelnaitėms su juostele. Unikalios formos dėka įklotas puikiai prisitaiko prie Jūsų kūno judesių.

Carefree Aloe

Kasdieniniai įklotai praturtinti alijošiumi, kuris ramina ir puoselėja ypatingos priežiūros reikalaujančias intymias vietas. Švelnus paviršius ir ypatingo minkštumo pojūtis.

Carefree Cotton

Natūralios medvilnės švelnumas. Saugiai išlieka savo vietoje. Švelnus paviršius ir ypatingo minkštumo pojūtis. Gaivos pojūtis visą dieną.

Carefree Fresh

  • orui laidūs
  • su natūraliu medvilnės ekstraktu
  • gaivaus kvapo

Carefree Plus

Suteikia gaivos pojūtį kiekvieną dieną ...bet kokiame amžiuje

Kartais reikia didesnės apsaugos – platesni ir ilgesni įklotai su ypač gerai sugeriančiu sluoksniu papildomai apsaugaiCarefree PLUS rūpinasi tavo švelnia oda, nes pagaminti iš medžiagų, pralaidžių orui. Jums patiks tokie įklotai – nors ir didesni bei ilgesni, jie vis dar tokie pat patogūs, taigi leidžia apie save pamiršti. Juk to ir reikia – jaustis užtikrintai, nepriklausomai nuo situacijos.

Carefree Large - platesni įklotai inovatyvūs, sugeriantys ir sulaikantys skysčius bei saugantys nuo pratekėjimo. Jie padeda jaustis švaria ir gaivia, nesirūpinant dėl nemalonių kvapų.

Carefree Long - ilgesni įklotai, inovatyvūs, sugeriantys ir sulaikantys skysčius bei saugantys nuo pratekėjimo. Jie padeda jaustis švaria ir gaivia, nesirūpinant dėl nemalonių kvapų.