Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

BLANX

Pirmoji neabrazyvinė dantų pasta dantų balinimui su veikliosiomis medžiagomis iš arktinės kerpės.

Dvigubo poveikio dėka Arktinė kerpė padeda pašalinti dėmes ir apnašas taip atkurdama natūralų dantų baltumą.  Neabrazyvinė pastos formulė užtikrina švelnų, bet veiksmingą balinantį poveikį, nesukeliant žalos dantų emaliui. Blanx dantų pasta rūpinasi dantų grožiu ir sveikata.

 

 

Blanx White Shock linija:
 

 BlanX White Shock White&Protect yra dantų pasta, suteikianti nuolatinį ir ilgai išliekantį balinamąjį poveikį.  Poveikis matomas nuo pat pirmo naudojimo. Naudojant BlanX LED, ANTIBAKTERINIS ir HIGIENINIS White Shock formulės poveikis intensyvėja. Išimkite BlanX LED iš dėžutės ir užsukite ant tūbelės. Dabar mėlyna LED šviesa švies ant tūbelės, tuoj pat aktyvindama ActiluX®. Šviesa ir toliau aktyvins dantų pastą, spaudžiant ją ant dantų šepetėlio. 
 

 

 

 

BlanX LED akceleratoriaus paslaptis

Kaip veikia LED akceleratorius?

 

Dantų pastą 75 ml pakuotėje galima naudoti vieną arba kartu su BlanX LED šviesos aktyvatoriumi, kuris yra 50 ml pakuotėje. BlanX White Shock Blue Formula yra vienintelė ActiluX® pagrindu sukurta dantų pasta.
 

 White Shock Power White procedūra

50 ml procedūroms skirta priemonė + Led Bite kandiklis

Sudėtyje nėra peroksidų

Dantų pastą naudoti kasdien. Išsivalę dantis, vieną minutę naudokite LED bite kandiklį, kad efektyviai sustiprintumėte balinamąjį poveikį ir naikintumėte bakterijas, dėl kurių susidaro apnašos ir dantų ėduonis. 

 

 

 Blanx Classic linija:

Pirmoji neabrazyvinė dantų pasta dantų balinimui su veikliosiomis medžiagomis iš arktinės kerpės. Arktinės kerpės ekstrakte gausu USNINĖS RŪGŠTIES, itin efektyvios medžiagos, saugančios dantenas ir dantis. Usninė rūgštis – sustabdo bakterinių apnašų adheziją prie dantų emalio. Selektyvus antibakterinis veikimas prieš Streptococcus mutans sustiprina apnašų naikinimo poveikį.  Dvigubo poveikio dėka Arktinė kerpė padeda pašalinti dėmes ir apnašas taip atkurdamas natūralų dantų baltumą.     

                                           

 

Blanx Med linija:
 Blanx Med dantų pastoje yra daugiau veikliųjų medžiagų. Tai yra pirmoji neabrazyvinė dantų pasta dantų balinimui su veikliosiomis medžiagomis iš arktinės kerpės. Blanx Med dantų pastoje. 

Natūralus antibakterinis poveikis:

  Veikliosios medžiagos, esančios Arktinėje kerpėje veikia prieš kai kuriuos mikroorganizmus, kurie sudaro apnašas, ypač prieš Streptococcus Mutans, paliekant mikroflorą burnos ertmėje nepakitusią. 

Dėmių šalinimo poveikis:

                                                                                                                              Apsaugo nuo apnašų susidarymo , neleidžia maisto likučiams prikibti prie dantų paviršiaus.