Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

Lindt

Lindt & Sprüngli yra pasaulinis “premium” šokolado lyderis, siūlantis didelį produktų pasirinkimą daugiau nei 80 šalių visame pasaulyje. Per daugiau nei 160 gyvavimo metų, Lindt & Sprüngli tapo žinoma kaip pažangiausia ir kūrybiškiausia kompanija, gaminanti aukščiausios kokybės šokoladus. Pagrindinė Lindt kompanijos vertybė yra AISTRA ŠOKOLADO GAMYBAI dėl tokių vartotojų išskiriamų vertybių, kaip KOKYBĖ, ŠVEICARIŠKAS PROFESIONALUMAS ir TRADICIJOS.

Kurti rafinuotą šokoladą yra menas, reikalaujantis įgūdžių, atsidavimo ir aistros. Lindt šokolado kūrėjai yra šio meno meistrai. Daugiau nei 150 metų jie kūrė ir tobulino savo unikalius, paslaptingus receptus su besąlyginiu atsidavimu, atsižvelgdami į Lindt šokolado kultūrą. Didžiulis dėmesys skiriamas visai Lindt šokolado gamybai – pradedant nuo aukščiausios kokybės žaliavų ir ingredientų atrinkimo ir baigiant galutiniu rafinuotu kūriniu.

Lindt šokolado meistrai atsirenka aukščiausios kokybės pupeles iš geriausių pasaulio plantacijų – Ekvadoro, Madagaskaro, Ganos ir Karibų salų – tam, kad sukurtų unikalų derinį, suteikiantį Lindt šokoladui išskirtinį skonį ir tekstūrą.

Jei reiktų išrinkti vienintelę savybę, kuri suteikia Lindt šokoladui pranašumą, tai būtų švelnus tirpstantis pojūtis – kai jis švelniai tirpsta burnoje ir švelniai glosto gomurį.

Neužmirštamas skonis ir neprilygstamas tirpstančio Lindt šokolado pojūtis yra didžiausia Lindt & Sprüngli šokolado meistrų aistros ir meno pergalė.