Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

NATUR COMPAGNIE

“NATUR COMPAGNIE” yra didžiausias ekologiškų sriubų, padažų ir sultinių gamintojas Europoje. Gamintojas naudoja tik geriausius, kruopščiai atrinktus sertifikuotus ekologiškų ūkių ingredientus, kuriuos švelniai apdoroja gamybos proceso metu, gaminami produktai turi autentišką ir natūralų skonį. Produktų sudėtyje nenaudojami skonio ir kvapo stiprikliai.
 
“NATUR COMPAGNIE” asortimentą sudaro apie 70 įvairių produktų: daržovių, mėsos sultiniai, ekologiški prieskoniniai kubeliai, platus sriubų asortimentas, greitai paruošiamos sriubos ir košės, makaronai.
 
“NATUR COMPAGNIE” didžiausią dėmesį skiria savo vartotojams ir jų poreikiams. Dėl to, nuolatos tikrina savo produktus per akredituotas, nepriklausomas organizacijas. Ši kontrolė užtikrina standartų laikymąsi, o tuo pačiu kompanija užtikrina, kad  pateikia savo vartotojams tik aukščiausios kokybės ekologiškus produktus.
 

Daržovių sultiniai
„Natur Compagnie“ daržovių sultiniai ir buljonai yra universalūs - tinka vartoti kaip prieskonius ruošiant įvairius patiekalus ar juos gardinant. Sultinius lengva dalinti į lygias dalis, kadangi gamybos proceso metu ingredientai smulkiai susmulkinami. Sultiniai puikiai tinka ruošiant įvairius daržovių troškinius, sriubas, padažus, salotas ir kitus patiekalus. Be to, jie itin skanūs ir kaip geriamieji sultiniai be jokių priedų.

Mėsos sultiniai
„Natur Compagnie“ mėsos sultiniai turi stiprų ir subalansuotą skonį lyg būtų ruošti namuose. Visi mėsos sultiniai pagaminti iš ekologiškos mėsos, auginamos kontroliuojamuose ūkiuose. Juos galima gerti kaip buljonus ar vartoti kaip patiekalų pagardus.
Prieskoniniai kubeliai
„Natur Compagnie“ žolelių kubeliai – tai lyg įvairių žolelių sodas viename kubelyje. Puikiai subalansuoti bazilikų ir čiobrelių, petražolių, Provanso žolelių prieskoniniai kubeliai suteiks Jūsų patiekalui nepakartojamą skonį. Dėl kruopštaus gamybos proceso, kurio metu ingredientai yra susmulkinami ir suspaudžiami į kubelio formą, kurį lengva susmulkinti, prieskoniniai kubeliai suteikia patiekalui nepakartojamą skonį ir kvapą
Sriubos
„Natur Compagnie“ sriubos yra pagamintos iš kruopščiai atrinktų ingredientų, suteikiančių joms nepaprastą skonį. Mūsų asortimente galite rasti 12 skirtingų sriubų. Produktas tinka vegetarams. Produkte nėra cholesterolio ir skonio stipriklių.
Prieskonių mišiniai bulvėms
Naturt Compagnie taip pat siūlo dviejų rūšių prieskonių mišinius bulvėms: prieskonius su rozmarinu ir česnaku bei "Mexican style" prieskonius, kurie leis šį kasdieninį patiekalą atrasti iš naujo.