Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

FlexiSEQ

„FLEXISEQ“ – tai gelis, kurio sudėtyje yra nanostruktūrų – mikrokapsulių „Sequessome™“, kurios prasiskverbia į odą ir veikia skausmo židinius.
„FLEXISEQ“ yra skausmą mažinantis gelis
„FLEXISEQ“ yra išoriniam naudojimui skirtas gelis, kurio formulė specialiai sukurta kovoti su osteoartrito sukeltu sąnarių skausmu. Tepdami kasdien ryte ir vakare, teigiamą gelio poveikį pajusite jau po dviejų dienų.
„FLEXISEQ“ sudėtis yra itin saugi
„FLEXISEQ“ sudėtyje nėra jokių farmacijos produktų, todėl gelį itin saugu naudoti. Jį naudodami išvengsite oficialiai patvirtintų pavojų, kylančių vartojant daugelį įprastų vaistų nuo skausmo.

„FLEXISEQ“ poveikis patvirtintas klinikinių tyrimų
Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad „FLEXISEQ“ pastebimai sumažina skausmą ir atstato sąnarių funkciją (paslankumą). Atlikus bandymus su šimtais pacientų, nustatyta, kad „FLEXISEQ“ poveikis prilygsta populiariausių geriamų receptinių vaistų poveikiui.

„FLEXISEQ“ nėra vaistas
„FLEXISEQ“ yra registruotas kaip medicinos priemonė. Gelio sudėtyje nėra farmaciškai aktyvių sudedamųjų dalių, t. y. vaistinių medžiagų, galinčių sąveikauti su kitais Jūsų vartojamais vaistais nuo skausmo ar kitų negalavimų.

Daugiau informacijos: http://www.flexiseq.lt