Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

Teikiamos paslaugos

UAB „VILANDRA“ savo paslaugas  teikia  visose 3 Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mūsų tiekėjai – prekinių ženklų gamintojai – turi puikias galimybes per vieną dedikuotą partnerį pasiekti 6,5 mln. vartotojų. VILANDROS veikla ir strateginiai partnerių tikslai yra koordinuojami iš centrinio biuro Vilniuje. Tai suteikia mūsų veiklai operatyvumo, padeda įgyvendinti bei koordinuoti „PanBaltic“ rinkodaros strategijas, efektyviai valdyti tiekimo grandinę, vystyti ir atlikti santykių su mažmeninės prekybos tinklais monitoringą bei maksimaliai įsitraukti geriausiems VILANDRA specialistams į pardavimų vystymą visose šalyse.

Mūsų tikslas – kiekvienoje šalyje atstovauti gamintojui, užtikrinti jo keliamų tikslų įgyvendinimą ir būti atsakingais už visą tiekimo grandinę bei parduodamas prekes iki galutinio vartotojo.

Mes siekiame, kad JŪSŲ produktai pasiektų kiekvieną parduotuvę, vaistinę ar vartotojus visoje rinkoje. Daugelis mūsų atstovaujamų prekinių ženklų sėkmės istorijų įrodo, kad tai, ką darome, darome su aistra. Esame dedikuota, entuziastinga ir patyrusi profesionalų komanda, siekianti maksimalių rezultatų.