Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

SONETT

 

    SONETT - ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamybos pionierius nuo 1977 metų. Dabar produktai parduodami beveik visose Europos šalyse. Kompanijos filosofija ir kokybės koncepcija paremta antroposofiniu mokslu.

 

 

 

  •  Dinamizuoti ingredintai:

Labai atsakingai siekiama, kad panaudotas vanduo grįžtų kuo artimesnis natūraliam, todėl į produktus pridedama specialiuose oloido formos maišyklėse dinamizuotų medžiagų. Visas gamyboje naudojamas vanduo praleidžiamas per 12 kiaušinio formos indų, kuriuose susidaro gilūs sūkuriai ir vanduo atgauna savo pirmapradę struktūrą.

  • Žaliavų atranka:

Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos gamybai, visiškai suyra gamtoje ir nealergizuoja. Teikiama pirmenybė augaliniai ir mineraliniai žaliavai. Tai reiškia, kad produktuose nėra fermentų, sintetinių surfaktantų, kvapų, dažų, konservantų, balinimo ir kitokių medžiagų.

  • Žaliavos iš kontoliuojamų biodinaminių ir ekologinių ūkių:

100% alyvuogių, rapsų ir kokosų aliejus, taip pat taukmedžio sviesto ir apie 90% eterinių aliejų naudojama tik iš kontroliuojamų ekologinių augimviečių.

  • Energijos šaltiniai:

Pusę reikalingos energijos gaunama iš "GREENPEACE ENERGY", kita pusė iš mažos hidroelektrinės esančios šalia gamyklos. Medžio atliekomis kurenama šildymo sistema dalinamasi su kaimyninėmis Lehenhofo Kemphilo dirbtuvėmis.

 

Visi SONETT produktai sertfikuoti pagal ECOGARANTIE reikalavimus. Tai aukščiausius reikalavimus kelianti sertifikacijos sistema skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. Produktai turi "ECO CONTROL", "VEGAN" , "STOP CLIMATE CHANGE" sertifikatus.