Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

Probiotic

NATŪRALIOS SUDĖTIES ŠVAROS SPRENDIMAI SU PROBIOTIKAIS NAMAMS IR NAMIŠKIAMS
Valikliai namų, virtuvės, vonios ir darbo vietos švarai
Mini produktų rinkiniai netikėtoms situacijoms
Produktai asmens higienai
 

  • NAMŲ ŠVARAI Kai namie – ideali švara PROBIOTIC valikliai – tai natūrali apsauga nuo pavojų sveikatai keliančių bakterijų. Šių valiklių sudėtyje esančios gerosios bakterijos sukurs mikrobiologinę aplinką, saugančią Jus ir Jūsų šeimą nuo kenksmingų mikroorganizmų.

 

  • VIRTUVĖS ŠVARAI Virtuvėje – su meile ir švara Ten, kur gaminamas maistas, ypač svarbu naudoti sveikas valymo priemones. Žinoma, jos turi ir efektyviai kovoti su nešvarumais nuo grindų plytelių iki pat aukščiausių spintelių paviršių. Patikėkite tai natūralios sudėties, puikiai valantiems ir Jūsų odą nuo alerginių reakcijų saugantiems PROBIOTIC valikliams.

 

  • VONIOS ŠVARAI Atokvėpis kūnui ir sielai Vonios kambarys – ne tik vieta higienos procedūroms. Tai ir poilsio kampelis. Štai kodėl norėtųsi, kad jis būtų jaukus, švarus ir gaiviai kvepėtų. PROBIOTIC valikliai yra nepakeičiami pagalbininkai kovojant su pelėsiniu grybeliu, įsisenėjusiais nešvarumais sunkiai pasiekiamose vietose ar nemaloniais tualeto kvapais.

 

  • DARBO VIETAI Ar žinojote, kad ant darbo stalo bakterijų būna 400 kartų daugiau nei ant klozeto dangčio ir 100 kartų daugiau nei ant virtuvės stalo? Išbandykite pirmąjį pasaulyje darbo vietos valiklį, kurio sudėtyje yra probiotikų, ir tegul Jūsų švarios idėjos gimsta švarioje darbo vietoje.

 

  • PRODUKTAI ASMENS HIGIENAI SU PROBIOTIKAIS Pripažinkime, rankos apie mus pasako išties nemažai. Tai iškalbinga vizitinė
    kortelė, bylojanti apie amžių, sveikatą, rūpinimąsi savimi ir veiklą, kuria užsiimame. Būtent mūsų rankos, o ne veidas sensta greičiausiai, todėl jas puoselėti reikia ypač kruopščiai – juk tiek daug nepalankių išorinių veiksnių rankoms tenka atlaikyti: karštį, šaltį, žvarbų vėją, išsausėjusį orą, karštą vandenį ir ypač chemikalus, kurių mūsų visų buityje – apstu.

 
 
 

NAUJIENA, NUO ŠIOL IR SKALBIMUI !!!